Aktuálna ponuka našich odborných publikácií

Vážené kolegyne a kolegovia

Ponuka odbornej publikácie "  Civilná ochrana a krízové riadenie " I. a II. diel

Technická univerzita fakulte baníctva, ekológie  a geotechnológií spolu zo Zväzom  civilnej ochrany obyvateľstva - Východ  vydala prvý a pripravuje do tlače aj II. diel publikácie pre absolventov získanej a záujemcov o získanie odbornej spôsobilosti v oblasti civilnej ochrany obyvateľstva .Odborné texty v tejto oblasti sú určené pre  študentov Vysokých škôl, učiteľov stredných škôl a II. stupňa základných škôl.

Sú vhodné pre  zamestnancov štátnej správy a samosprávy , k získaniu odbornej spôsobilosti v oblasti CO a KR. Publikácia je vhodná na odbornú prípravu uvedených cieľových skupín a pozitívne bol jej obsah ocenený aj samosprávou obcí.

Odborná publikácia " Civilná ochrana a krízové riadenie I. a II "

Nakoľko posledná publikácia pod názvom : " Civilná ochrana obyvateľstva " bola vydaná v roku 2008 v spolupráci so vtedajším Strediskom prípravy na CO Vzdelávacieho
a technického ústavu MV SR v Prešove  a v Spišskej Novej Vsi už
nespĺňala svoje poslanie .

Uvedená publikácia z júla 2020 ( I. diel v rozsahu 130 strán ) s poslednými skúsenosťami a poznatkami zo systému ochrany obyvateľstva prispeje k odbornej príprave všetkým, ktorí sa
zaoberajú civilnou ochranou a krízovým riadením. Kvalifikovane pomôže účastníkom odbornej prípravy k získaniu alebo obnove osvedčenia . II. diel publikácie je tak isto k dispozícii od r. 2021.

Publikácia
" Civilná ochrana a krízové riadenie I. " je k dispozícii vo Zväze civilnej ochrany Východ . (Cena 8 Euro s DPH za 1 ks.)

Civilná ochrana a krízové riadenie II.  je k dispozícii ( Cena 8 euro za 1 ks.

Kontakty : https://www.zvazco.webnode.sk/

Publikácia : Výkladový slovník civilnej ochrany, krízového riadenia a integrovaného záchranného systému rok vydania - 2022

Cena 17 euro za 1 ks

Kontakty : https://www.zvazco.webnode.sk/

Publikácia : " Ako pomôcť obyvateľstvu počas mimoriadnych situácií " spolu s konkrétnymi metodickými postupmi k jednotlivým typom ohrozenia .

K dispozícii vo ZCO V, cena za 1 ks 10 euro

PaedDr. Ľubomír Betuš CSc. ,  predseda ZCO V

Veľký Folkmar 136 05551 okres Gelnica

ICO 517 775 09

0908 083 164, 0902 440 682, sekretariát 0944 735 296,

email:  lubomir.betus491@gmail.com

Zväz civilnej ochrany - Východ, Veľký Folkmar č. 136, PSČ 05551,

Číslo účtu ZCO Východ

4026877888 , IBAN SK 94 7500 0000 0040 2687 7888,
ČSOB Bratislava ,Žižkova 11  811 02 Bratislava , Slovenská republika

Slovník pojmov civilná ochran, krízové riadenie a integrovaný záchranný systém

.Zväz civilnej ochrany Východ vydal  :

" Výkladový " Slovník pojmov z oblasti civilnej ochrany , krízového riadenia a  integrovaného záchranného systému "    " 2022.

• Učebné texty  pre učiteľov a žiakov 1 a 2. ročníka základných škôl :
  • " Cestami bezpečnosti ochrany života a zdravia ", Bezpečná škola " ,   " Studnička poznania "
  • Učebné texty pre učiteľov a žiakov 3 a 4. ročníka základných škôl : " Cestami ochrany života a zdravia "
  • Učebné texty pre učiteľov a žiakov 5 a 9. ročníka základných škôl : " Cestami bezpečnosti ochrany života a zdravia "
  • Skriptá pre učiteľov a žiakov 6 a 9 ročníka základných škôl " Cestami ochrany života a zdravia "
  • pre starostov obcí a krízové štáby : " Ako pomôcť obyvateľstvu počas mimoriadnych situácií "
  • Didaktické hry pre MŠ   " Cestami bezpečnosti ochrany života a zdravia " - prípravka , zároveň vhodná pre 1. ročník ZŠ
Žiacipri vyučovaní učiva ochrana života a zdravia teoretická časť

N O V É     P U B L I K Á C I E

NOVINKA -

Vydali sme pre základné školy farebnú metodickú publikáciu " Cestami bezpečnosti ochrany života a zdravia " pre 1 - 2 ročník 3-4. ročník základných škôl, 2023,  v 2024 pre 6-9. ročník ZŠ vhodná pre žiakov a učiteľov, kontakt - lubomir.betus491@gmail.com, Pre materské škôlky a I. ročník ZŠ sme vydali publikáciu ( 120 str. ) pre organizovanie didaktických hier : Cestami bezpečnosti ochrany života a zdravia - Bezpečná škola .

V II. polroku 2024 vyjde publikácia: " Ako organizovať účelové cvičenie " s novými športovo brannými prvkami, a metodika súťaže " Športovej zdatnosti " a Športovo brannej zdatnosti pre II. stupeň ZŠ o ocenenie " Športovej zdatnosti " pre ZŠ a SŠ

© 2019 Nezisková organizácia | Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky